Vazo per lule

Shitet nga: Fisnik Gashi 18 Shk 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Shes vazo per Lule ne forma te ndryshme si psh formen e filgjanit te kaffes dhe dekoru me te ndryshme jan shum praktike dhe kan hapsir te mjaftushme per Lule.qmimi per filgjan 50€ e tjerat ka 30.eshte qmim i kontestushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim