Vazo

Shitet nga: Fisnik Gashi 16 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Drenas
Shes vazo ne formen e shotes si dhe formen e filgjanit,jan shum te mira per kopshte.qmimi eshte per njeren 60 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim