Dj Tili bejm muzik ne dasma dhe ahengje te ndry..

Shitet nga: Bahtir Thaqi 03 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Dj Tili bejm Muzik ne dasma fejesa edhe te gjitha gzimet familjare mbremje muzikore na kontaktoni ne numrat e tele 044 378 417 049 829 561 045 687 318 mud te beni rezervimet e dasmes tuaj ju mir presmi.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim