Dj tony per dasma

Shitet nga: Jeton 11 Gsh 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
bejme muzike per dasma dhe gezime tjera familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim