Dj tony per dasma

Shitet nga: Jeton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
bejme muzike per dasma dhe gezime tjera familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim