Kitar e re

Shitet nga: Liridon Kastrati 06 Sht 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shesh kitaren osht e re e paperdorur asnjeher, ka mbajtsen e vet edhe disa tela rezerv te saj besoj qe qmimi osht i arsyeshem vet e kam bler 100 euro por per shkak te kohes nuk i ban aq pare . Pres thirrje ne nr tim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim