Kitare elektrike Fender

Shitet nga: Artan 25 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Kitare Elektrike Fender copje por shum gjendje te mir. Bejm ndrrim me Elektro akustice me ndoni siint etj.(shtoj pare nese eshte e nevojshme)
Mundeni ta provoni dhe testoni !
Qmimi 80 euro shum i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim