Qifteli

Shitet nga: drilon 15 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes qifteli ne gjendje fantastike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim