shes basat dhe satelitat

Shitet nga: drenas 12 Shk 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
she sbasta dhe satelita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim