shes basbina

Shitet nga: basbina 24 Mar 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
shes basbina ne gjendje te rregull bej ndrrim me mikset,satalita,sint etj VIBER+37744102263 SKYPE edonis don gashi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim