Muzik ne dasma dhe ahengje te ndryshme familjare.

Shitet nga: Dj Tili 30 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Dj Tili bejm Muzik ne dasma fejesa edhe te gjitha gzimet familjare mbremje muzikore na kontaktoni ne numrat e tele 044 378 417 049 829 561 045 687 318 mud te beni rezervimet e dasmes tuaj ju mir presmi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim