Aksion Korgpa1x &korg trinity plus 900 E !!!!

Shitet nga: labinoti 25 Jan 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Aksion shitet korg pa1x ne gjendje shum te mir me ritma dhe seta te gatshem per dasma , gjithashtu shitet edhe korg trinity plus ne gjendje shum te mir te dyt shiten per vetem 900 euro !!! Aksion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim