Harmonika weltmeister, 120 base, 11 regjistra.

Shitet nga: Blerim 08 Pri 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Harmonika Welmeister me 120 base, 11 regjistra. Është e përdorur por nuk ka defekte. Shkon bashkë me kufer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim