KORG PA60

Shitet nga: Enveri 23 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
SHES KORG PA60 KA EKRANIN DEFEKT TJERAT I FUNKSIONOJN SHUM MIR. NDRROJ ME IPHONE 4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim