Korg pa1x si dhe korg trinity plus me Sbank

Shitet nga: labinot 12 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes korg pa1x ne gjendje shum te mir i gatshem per dasma me komplet sete si dhe kuferin e tij , po ashtu edhe korg trinity plus me S bank shum ngjyra te mira si dhe kuferin e tij ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim