Shitet korg pax1 mundesi ndrrimi

Shitet nga: Luan 13 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin korg pax1 ne gjendje fort te mir i rujetn me ritma full te gjitha zhandren dhe ngjyra muni me ardh me provu sen qe shihet bajm edhe ndrrim me naj vetur qmimi me pare i volitshum me ndrrim me marrveshje per kontakt tel 045-608-281
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim