Sint Roland e-300

Shitet nga: xxxxx 05 Dhj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin Roland ne gjendje te mir,ka piano,violin etj.Eshte shum i pershtatshem per fillestar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim