Sintat nga Zvicra

Shitet nga: Besi 17 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shiten sintat te ardhur nga zvicrra per mashum nr 044157011 besi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim