Sintin urgjend

Shitet nga: Titi 07 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes sintin ne gjendje te rregullt shum pak i perdorun....super ofert..nr edhe ne viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim