korg i3

Shitet nga: xxxxxx 23 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes korg i3 ne gjendje perfekte sinti i ka ngjyrat e reja poashtu edhe ritmat esht shum i ruajtun ne gjita anet dhe tastera i punon shum mir etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim