Digjej

Shitet nga: Bashkim 20 Mar 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Digjeja eshte ne gjendje te rregullt mund te stratoni ne ahengje te ndryshme pa asni problem
per me shum informata +377 44 647 850
Qmimi ne mes marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim