MIKROFONA TE RADIS

Shitet nga: MENTOR 19 Dhj 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
MIKROFONA JANE TE MIR KAN ZE TE MJAFTUSHEM PER NDONJE AHENG APO DIQKA TJTER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim