Muzik per dasma. Kontakt ne viber 049 49 13 13

Shitet nga: Jeton 29 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Muzik per dasma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim