Radio

Shitet nga: Flamur 12 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
është pa perdorur Original per Volkswagen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim