Shes Urgjent LLuster Dj

Shitet nga: Drilon Nuhaj 14 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes lluster per studio apo Clab
Dritat e llusterit levizin rrotullohen i ndrron ngjyrat sipas muzikes qe e lshoni aj e percjell
Viber : +37744890836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim