Shitet Komplet Zerimi i gatshem ndrrim me komb

Shitet nga: Ardit Dje 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes komplet zerimin caf 3000wat i gatshem per dasma ndrrim me ndonje vetur kombi vito te interesuarit mund te lajmerohen ne nr viber +38649572698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim