Shitet bassi Logitech

Shitet nga: Arbes 22 Nën 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet bassi Logitech iri i ardhur nga zvicrra ndrrohet me qka me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim