dj kontroller

Shitet nga: gentrit 19 Dhj 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
ndrroi dj controller hercules air me program
me perforcues te zerit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim