korg i3

Shitet nga: perparim gashi 02 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes korg i3 shum truajtur ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim