she zerimin

Shitet nga: zerim 12 Shk 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes 4basbina dhe dy satelita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim