shes basbina

Shitet nga: basbina 23 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes basbina 18-she ne gjendje te rregull bejm ndrrim me satalita VIBER +37744102263
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim