shes sintat

Shitet nga: drenas 13 Mar 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes sintat korg triton le dhe ymaha psr 9000 jan full ritma dhe ngjyra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim