zerim 1350

Shitet nga: zerim 04 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
zerim 1350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim