Kutia per Basa 18 inq

Shitet nga: Artan 28 Jan 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Të tjera
Shes kutiat e zbrazura per basa 18'' inq, kutiat jan shume kualitet dhe me nje qmim super te lir


Dy kutiat 70 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim