MIKSETA DHE 2 BOXA 2 SATELITA zerimi per Dixhej ..

Shitet nga: Remxi 04 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Drenas
Instrumente : Të tjera
SHITET KOMPLET ZERIMI PER DIXHEJ , SIQ SHIHEN EDHE NE FOTO ,
MIKSETA,QE ESHTE SHUM SHUM E RUJTNE
DHE 2 BOXA DHE 2 SATELITA VIN EDHE KABLLOT ME TA
QMIMI ESHTE SHUM I VOLITSHEM PER ATA QE JAN TE INTERESUAR
KONTAKTO 044 235 763 DHE 044 761 110
MIKSETA I KA 4 DALJE
shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim