grupi i tupanav Drenica

Shitet nga: avni 16 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
grupi i tupanave Drenica per ahegjet dhe dasmat e juaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim