Zvoshnikat

Shitet nga: avdi 03 Gsh 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Drenas
Shes zujqnikat te mir per ahengje zujqnikat jan shum pak t perdorum jan me qip me juzbi lidhen me kompjuter telefon dividi e tv kan venin edhe per mikrofon si dhe drita qe percjellin muziken zujqnikat jan 8600vAt qmimi 130 nr 044 799 954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim