Pastrus i madh 17cm

Shitet nga: Pa emer 17 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13,5 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shitet pastrusi 13€i madh poma 13 €gati nxemsi 8.5€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim