akuarium me garancion qmimi i volitshem komplet

Shitet nga: Pa. Emer 26 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shtet akuariumi me pump dhe nxems fiks qe 1 vit e kam perdor as nuk e lsho ujin kerkun ka pomp, nxemsin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim