German shperder melez

Shitet nga: Erand 19 Sht 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni eshte ne gjendje te mire eshte shume besnik me pronarin e vet dhe eshte mbikqyres i mire per shtepi dhe per Place
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim