Haski qen

Shitet nga: Besi 07 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Haski femer është e re 7-8 muaj, pe me shum na kontaktoni ne viber +38649167656 dhe +38649187936
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim