Kelysh rottweiler

Shitet nga: Ferat 13 Shk 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
kelysh rottweiler mashkull , 3.5 muaj i vakcionuar 3 her dhe te gjitha terapit te perfunduara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim