Klysht Qen Sharri e Pastor German

Shitet nga: Besi 06 Dhj 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
i Shes klysht te Sharrit dhe pastor Gjerman klysht jan ka 3 muaj jan te vaksionuar ka mundsi edhe ndrrim me ndonje rac tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim