Pitbull 3 muaj mashkull

Shitet nga: Leotrim 05 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pitbull 3 muajsh bej dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim