Pittbull terrier American

Shitet nga: Flamur 24 Sht 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes pittbull terrier american.
Pittbulli eshte rreth 2 vjeq dhe eshte shume i mire dhe i gatshem per te ruajtur oborrin e shtepis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim