Qen

Shitet nga: M-J 11 Tet 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
SHitet qeni Vushnjak-shum i rrezikshum per mu rrok dhe shum i mir per aborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim