Qen Haski

Shitet nga: Arianit 23 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin Haski per arsye personale ,qeni esht i ndegjushum per pronar adaptohet leht , ka ngjyr te zez me te bardh , zyrin majt te kaft te leht, qeni eshte i lindur me 20.11.2013 dhe posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte i vaksionuar me rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim