Qen Paster GJerman

Shitet nga: xxxxxxx 05 Dhj 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
SHitet qeni paster gjerman 100% usht shum i bukur dhe i ngushum per pranarin mir po shum i shtir per tjert ka edhe pasporten edhe te gjitha vakcin i ka te kryra.Arsyja e shitjes usht se edhe 2 jav kame dal jasht nuk ka kush e kqyr mun te kontaktoni edhe ne viber +37745827783 (per foto tjer ne viber muni mi kush usht i ntersun jav qoj mir po muni edhe me ardh edhe me vet bishen flm per mir kuptim ndrrim i mundshum me najsen qe me kuvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim