Qen Rotfailer

Shitet nga: valon 10 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
esht i urt per familje e i rrezikshem per te huaj i mir per pllace dhe depo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim