Qen bub

Shitet nga: xxxx 21 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Kafshet shtëpiak : Qen
Bubat jan shum te mir per oborr jan1: femer dhe 1:mashkull jan per marakli kush don me i majt dhe jan shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim